Mapa stránek Kontakty tel. +420 569 626 629

O jídleně Chotěboř

Školní jídelna byla nově přestavěna v roce 2005. Nachází se v ulici Smetanova 603. V suterénu jídelny jsou veškeré sklady, přípravny a ostatní technické zabezpečení sloužící pro provoz kuchyně. V přízemí jsou šatny, kanceláře a varna. V poschodí se pak nachází jídelna s výdejnou.

V současné době vaří naše jídelna pro žáky a zaměstnance těchto škol v Chotěboři: Základní škola Smetanova 745, Základní škola Buttulova 74, Gymnázium Jiráskova 637, Střední odborné učiliště technické Žižkova 1501. Také vaříme pro Junior Dům dětí a mládeže Tyršova 793. Dále pak pro Pečovatelskou službu města Chotěboř a v doplňkové činnosti i pro cizí strávníky.

Denně se uvaří a vyexpeduje 1000 až 1100 obědů. Obědy se připravují podle norem pro školní stravování, při přípravě se musí dodržovat pestrost jídelního lístku, hmotnostní normy a také finanční limit na nákup potravin. Hlavním záměrem samostatné školní jídelny je především stravování dětí, žáků a studentů škol.

Závodní stravování poskytuje jídelna zaměstnancům škol a školských zařízení. Doplňkovou činností je stravování důchodců a cizích strávníků.

Zaměstnanci

Ředitelka: Jaroslava Smejkalová
Účetní: Romana Zadinová
Administrativní pracovnice: Ilona Losenická
Vrchní kuchařka: Romana Králová
Samostatné kuchařky: Zdena Kotlíková
  Zdena Konůpková
 

Hana Krupičková

  Lenka Sobotková
  Zdena Jiránková
  Hana Melounová
  Ludmila Pavlasová
Pracovnice provozu:

Bohumila Melounová 

  Dana Sedláčková
  Dana Bláhová
  Zdena Soukalová
  Jitka Březinová
   
Uklizečka: Dagmar Drahošová
Dozor v jídelně: František Skořepa
  Lubomír Meriač
Údržbář: Milan Kolář
 

Objednávka jídla přes internet

Jednoduché objednání jídla na další dny přes system stravne.cz.

www.strava.cz

Vnitřní řád ŠJ

Vnitřní řád je stanoven na základě: zákona č. 561/2004 Sb. /školský zákon/, ve znění pozdějších předpisů ministerstva školství č. 107/2005 Sb. o školním stravování

Celý provozní řád

Nárazové akce

Žádné akce neprobíhají.